OSWorld.pl protestuje przeciwko podpisaniu przez Polskę umowy ACTA.


GhostBSD 1.5

GhostBSDEric Turgeon ogłosił wydanie systemu GhostBSD 1.5. System ten bazuje na FreeBSD i działa jako LiveCD. Domyślnym środowiskiem graficznym jest GNOME 2.30. Od tego wydania pojawiła się możliwość zainstalowania systemu na dysku twardym za pomocą skryptu pc-sysinstall. Partycje jakie wspiera GhostBSD to UFS, UFS+S, UFS+J, ZFS oraz SWAP. Dodano wsparcie dla serwera CUPS oraz Compiza. Wersja dla architektury amd64 pojawi się za tydzień.

Znalazłeś błąd w newsie? Kliknij i zgłoś go używając formularza!
  
 
Komentarze
  1. No wreszcie jest instalator bo w wersji beta nie było.

  2. Poprawka , pomyliem sie jest caly czas nadal instalator tekstiowy jak w wersji beta, Erick dopiero pracuje nad nowym graficznym instalatorem.

Dodaj komentarz
  
Powiadom mnie o odpowiedzi na mój komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. OSWorld.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.
Creative Commons Uznanie autorstwa 3.0