Zaloguj się
X
 
Login:
Hasło:
  Zapamiętaj mnie
Rozmiar tekstu:

PenguinGamers w nowej odsłonie


penguins_2

Penguin Gamers i OSWorld z wielką radością informują, iż wspólnie łączą siły, aby móc rozwijać tematykę gier na Linuksa. Chcemy dzięki temu dostarczyć użytkownikom w Polsce ogromną bazę informacji ze świata wolnego oprogramowania oraz aplikacji dla wolnych systemów operacyjnych.

Penguin Gamers to grupa graczy i amatorów Linuksa powstała w wyniku połączenia kilku stron o tematyce linuksowej. Od początku 2013 roku jesteśmy największym polskim źródłem informacji o natywnych grach wideo, publikując zapowiedzi, aktualności, felietony i poradniki przydatne linuksowym graczom.

Poza działalnością w sieci pomagamy małym i średnim deweloperom w przenoszeniu ich dzieł na Linuksa poprzez udział w zamkniętych testach. Współpracowaliśmy między innymi z SCS Software, podwykonawcą Serious Sam 3 czy Rain Games odpowiedzialnym za Teslagrad. Niektóre z naszych artykułów trafiają również do polskiego miesięcznika Linux Magazine.

Aktualne informacje o postępie przenosin znajdują się na : FanPage PenguinGamers osworld.pl

Celem naszej działalności jest przekazywanie wiedzy dotyczącej systemów operacyjnych Linux. Prezentowane artykuły to bogate źródło informacji na temat dystrybucji systemów opartych na Ubuntu. Nasza uwaga koncentruje się między innymi na następujących kwestiach: Ubuntu, Linux Mint, Unity, CentOS, Red Hat oraz Raspberry Pi.
Creative Commons Uznanie autorstwa 3.0