Amarok 2.4.3

Amarok 2.4.3

przez -
1 1989
Amarok

Wydana została wersja 2.4.3 aplikacji Amarok. Wydanie to nosi nazwę kodową Berlin. Zaraz po uruchomieniu aplikacji, przywita nas odświeżony interfejs graficzny. Pojawiły się nowe efekty wizualne oraz usunięto pasek statusu z dołu aplikacji. Został on zastąpiony przez nowe okienka z powiadomieniami, które pojawiają się na górze aplikacji.

Poprawiona została obsługa dynamicznych playlist. Jest ona teraz znacznie bardziej intuicyjna i prostsza do zrozumienia. Dodano obsługę przeciągnij-i-upuść (drag-and-drop) do Kolekcji. Dzięki temu możliwe jest proste przenoszenie lub kopiowanie multimediów do kolekcji.

Usprawniona została również obsługa różnych sieciowych serwisów. Poprawiona została duża liczba błędów oraz dodano nowości o jakie prosiła społeczność. Sandeep Raghuraman dodał możliwość zmiany nazw dla epizodów w każdym podcaście. Programista Jan Gerrit Marker napisał funkcję, która pozwala na automatycznie przesuwanie tekstu w aplecie Lyrics.

Więcej informacji można odszukać w oficjalnym ogłoszeniu. Amarok 2.4.3 dostępny jest do pobrania ze strony projektu lub za pomocą menadżera oprogramowania w dystrybucji Linuksa. Dostępna jest również wersja na system Windows. Amarok jest wydawany na licencji GNU General Public Licence (GPLv2).

1 komentarz

Odpowiedz