Archcon 2011

Archcon 2011

przez -
5 581
Konferencje

Archcon jest pomysłem na linuksową konferencję, która będzie okazją do pierwszego spotkania polskiej społeczności dystrybucji Archlinux. Konferencja Archcon 2011 odbędzie się 23 lipca w Warszawie. Zapraszamy wszystkich chętnych!

Ważną częścią naszej konferencji będą krótkie prezentacje zwane elevator pitch. Organizatorzy liczą, że w ten sposób zmotywują uczestników do zaprezentowania projektów realizowanych przez społeczność oraz wyrażania swoich opinii i pomysłów, które mogą narodzić się w trakcie spotkania.

Udział w spotkaniu jest płatny i wynosi 25 zł. Zebrana kwota zostanie przeznaczona na częściowe pokrycie kosztów cateringu. Szczegóły na stronie archcon.pl.

 • Greg

  Nie ma agendy a chcą kasę? No ja nie zapłacę w ciemno. Niech chociaż podadzą tematy.

 • Cały czas agenda jest w przygotowaniu. Mamy potwierdzonych kilka prelekcji, jednakże z oficjalną informacją chcemy poczekać na odpowiedź reszty zaproszonych gości. Cząstkowe informacje będziemy wrzucać na fb.

 • Kilian

  Było najpierw zrobić agendę a potem stronę. Bo chciałbym sie zapiać dziś… ale nie wiem na co zapisuję i na co 25 zł wydam :D

 • buba

  chociaż nie jestem użytkownikiem archa a debiana to chętnie bym na takie coś się udał

 • Zapraszamy wszystkich użytkowników Linuxa. Nie ograniczamy się tylko do tematyki bezpośrednio związanej z Archem.