Blender Institute Training – Courses 2013

Blender Institute Training – Courses 2013

  przez -
  5 329
  Blender
  Blender Institute ogłosił, że w tym roku przeprowadzi więcej kursów szkolących z obsługi programu Blender. Nauczyciele zostaną wybrani w drodze weryfikacji Certified Trainers, a także z grona osób które pracowały nad filmami i grami z projektów Open Movie / Open Games. Uczestnicy natomiast będą pracowali w pełni wyposażonym studiu, które było używane podczas robienia filmu: Tears of Steel. Na każdy rodzaj kursu zostanie wyłonione maksimum 8 osób, a wszyscy uczestnicy otrzymają płyty DVD z produkcjami, z ostatniego roku.

  BLENDER VFX

  Kurs ten będzie nastawiony na technikę i wydajność pracy, szczególnie podczas ostatniego filmu Tears of Steel. Uczestnikom zostanie pokazane, jak używać motion trackera, maskowania, roto oraz keying tools, jak ustawić Cycles i renderlayers. Następnie w grupach zostanie przydzielone zadanie zrobienia projektu.

  LIGHTING AND RENDERING

  Kurs ten skupia się na wszystkich aspektach, związanych z tworzeniem atrakcyjnych obrazów w Blenderze. Uczestnicy nauczą się używać narzędzia oświetlenia, cieniowania i renderowania.
  To szkolenie skupia się na wszystkich aspektach związanych z tworzeniem atrakcyjnych obrazów o Blenderze, by opanować jego oświetlenia, cieniowania i renderowania narzędzi.

  INTENSIVE TRAINING

  Są to kursy szkolące od podstaw do zaawansowanych możliwości Blendera.

  MEET THE TRAINERS

  Spotkanie z trenerami: Sebastian Koenig, Francesco Siddi, Pablo Vazque.

  Oficjalnym językiem jest angielski, ale istnieje możliwość wystąpień w językach: niemieckim, hiszpańskim i włoskim. Czas trwania to 5 dni, a łączny koszt to 950 Euro.