Bodhi Linux 1.0.0

Bodhi Linux 1.0.0

przez -
4 346
System operacyjny, systemy operacyjne

Wydana została dystrybucja Bodhi Linux 1.0.0. System ten opiera się o Linuksa Ubuntu i zawiera menadżer okien Enlightenment 17 oraz działa pod kontrolą jądra Linux 2.6.35-28. Jest to wydanie stabilne, które wnosi głównie aktualizację oprogramowania oraz eliminuje znalezione błędy. Aplikacja PCManFM zastąpiła menadżer Nautilus. Zaktualizowano schematy graficzne plymouth. Pełna lista zmian dostępna jest w oficjalnym ogłoszeniu.

  • Witam. Zainstalowałem to cudeńko na swoim laptopie i mam mały problem. Po 15 sekundach od startu systemu przechodzi on automatycznie w stan hibernacji lub wstrzymania. Niestety nie wiem zabardzo co jest grane, ponieważ nie mam możliwości zmiany tego ustawienia ze względu na szybkość przejścia w powyższy stan. Byłbym wdzięczny za pomoc w tej sprawie. Podaje adres e-mail sitael90@o2.pl.

  • Problem juz zostal rozwiazany :).

  • Pochwal się rozwiązaniem ;-)

  • marcel

    Świetne jest to Bodhi! Szukalem czegos opartego na E17 i moj wybor padl na to distro. Bylem zaskoczony, gdy okazalo sie, ze zajmuje 50MB ramu i to wcale nie tracac na efektach wizualnych. Nawet na moim sedziwym lapku smiga jak marzenie :)

    Warto :)