CakePHP 1.3.13

CakePHP 1.3.13

  przez -
  4 353
  Wydano kolejną aktualizację do CakePHP 1.3.x – otwarto-źródłowego frameworka napisanego w PHP, jednakże z modelem takim samym, jaki jest w Ruby on Rails. Wydawany jest na licencji MIT. CakePHP 1.3.13 naprawia dwie poważne regresje, znalezione w wersji 1.3.12. Usuwa ona także notyfikacje typów MIME z EmailComponent, w celu poprawy przesyłania informacji. Ulepszono SecurityComponent i TranslateBehavior.

  • Druedain

   Myślę, że można by spokojnie zawrzeć w jednym newsie informację o CakePHP 1.3.13 i 2.0.

   Ostatnio pojawiło się mnóstwo newsów o dystrybucjach z rodziny Ubuntu 11.10. Samo Ubuntu sporo miesza, więc uzasadnione jest tworzenie o nim osobnego tekstu, jednak myślę, że o Kubuntu, Xubuntu, itp. można by napisać w jednym newsie. To tak bardziej na przyszłość ;)

   • LidDev

    A ja jestem za tym by każdy news był osobno bo właśnie szukając info o 1.3.13 trafilem tutaj a nie do innego wpisu. Dla mnie porządek musi być i podział.

    A zawsze możesz nie czytać tych newsów tylko te wybrane :D

   • Druedain

    Czemu by nie dodać tagu cakephp? Wtedy szukając czegokolwiek o cakephp trafiłbyś też na tego newsa. A przy dobrze sformatowanym tekście nie byłoby problemu z wynalezieniem części dotyczącej 1.3.13.

   • Greg

    Jak Ci tak źle to zgłoś się do pisania :D Na pewno chłopaki Cię wezmą do ekipy :D

    PS. Ktoś programuje na tym frameworku? Mamy jeszcze Symphony i Zenda.