Champions of Regnum dostępne w Steam dla Linuksa

Champions of Regnum dostępne w Steam dla Linuksa

przez -
2 566
Champions of Regnum

NGD Studios ogłosiło dostępność darmowej gry typu MMORPG – Champions of Regnum (poprzednio znanej jako Regnum Online) na Steam dla Linuksa. W rozgrywce opowiadamy się po jednej ze stron konfliktu – Syrtis, Alsius lub Ignis. Naszym głównym celem jest rozwijanie swojego bohatera, poprzez wykonywanie zadań, unicestwianie potworów oraz branie udziału w bitwach o przygraniczne tereny z wrogami z innych frakcji.

W nowej wersji wprowadzono zmiany w trybie PvP (aby zachęcić graczy do potyczek, wprowadzono ranking najlepszych graczy) oraz dodano nowy tryb rozgrywki Capture The Flag, w trybie Team Deathmatch dodano nową mapę. Ponadto wygrywając mecze w Battlezone, dostajemy nową walutę (Champions Coin ), dzięki której możemy kupować przeróżne nagrody. Grę poprawiono również od strony graficznej.

Warto dodać, że Champions of Regnum są dostępne na Linuksa od około 2007 roku, kiedy to pojawiła się pierwsza beta na ten system.

  • Kaleson

    Daliście po bandzie z tym newsem. Regnum/CoR jest dostępne na linuxa od kilku dobrych lat (jeśli nie nawet od powstania w 2007). Teraz tylko wyszło na Steam'ie ;)

    Sam gram już od kilku miesięcy, ze względu na to że to jedyne dobre MMO, dostępne natywnie

    • pakos

      Dokładnie, okolice 2007 roku kiedy gra była jeszcze w wersji beta. Poprawcie news bo wprowadza w błąd :)