CrossOver Office za darmo, tylko 28 października

CrossOver Office za darmo, tylko 28 października

przez -
4 966
CrossOver Games

Trzy miesiące temu Jeremy White, prezes firmy CodeWeavers, producenta oprogramowania CrossOver, umożliwiającego proste uruchamianie programów dla Windows pod Linuksem i Mac OS, rzucił wyzwanie prezydentowi USA, Georgowi W. Bushowi: jeśli ceny ropy spadną do 2.79 dolara za galon, White udostępni CrossOvera za darmo. Dzięki kryzysowi finansowy stało się to faktem.

George Bush, po wybraniu go na drugą kadencję obiecał Amerykanom sześć cudów gospodarczych, wśród nich zejście z cenami ropy poniżej magicznej granicy 2.80 USD. Trzy miesiące temu wydawało się to zupełnie niemożliwe. Teraz, z uwagi na kryzys finansowy i załamanie rynku, obietnica została przypadkiem spełniona. Ropa kosztuje 2.79 USD i dalej spada.

Mimo tego, że spadek cen nie jest zupełnie zasługą Busha, White potwierdził, że jego zapowiedź zostanie spełniona. Już jutro każdy będzie mógł ściągnąć profesjonalną wersję CrossOvera, do wyboru na Linuksa lub Mac OS. Dodatkowo, w pakiecie do ściągnięcia dostępne będą zoptymalizowane “buildy” popularnych aplikacji i gier (dzięki którym instalacja programów pod Windows jest wprost bajecznie prosta).

W sprzedaży detalicznej produkt Codeweavers, bazujący na wolnym i darmowym Wine, dostępny jest za 40 dolarów.

Więcej informacji na stronie: tuaw.com.

4 Komentarze

  1. Main Website Temporarily Offline

    Due to the high volume of traffic for the Lame Duck Challenge Free Offer, we have temporarily disabled the CodeWeavers main website.

    We apologize for this inconvenience.

    I to by było na tyle ;-) W sumie może to tylko mistyfikacja? Może specjalnie wyłączył serwis, żeby za dużo nie stracić :P

  2. Main Website było offline, ale przez większość czasu (o ile nie non-stop) udostępnione było pole do wpisania maila. Troche trzeba było czekać, ale w końcu przysyłali seriala;-) Zarejestrować też się go da, jedynie nie włączyli jeszcze downloadu obiecanych produktów, bo podobno wciąż się zbierają po tym Lame Duck Presidential Challenge. Ale podobno i to ma być niedługo dostępne, więc pozostaje tylko czekać.

Odpowiedz