Demon szybkości OpenOffice.ux.pl

Demon szybkości OpenOffice.ux.pl

  przez -
  0 202
  Zdecydowany wzrost szybkości działania to główna cecha wydanej w dniu dzisiejszym nowej wersji pakietu biurowego OpenOffice.ux.pl 2.1. Teraz dostęp do zainstalowanego oprogramowania możemy mieć niemalże błyskawicznie. Wraz z noworoczną premierą użytkownicy oprogramowania otrzymali do ręki narzędzie umożliwiające zdecydowanie bardziej
  komfortową pracę nawet na starszym, mniej wydajnym sprzęcie.

  Utrzymujemy ciągły, doskonały kontakt z użytkownikami OpenOffice.ux.pl i jesteśmy bardzo wrażliwi na wszelkie sugestie płynące z ich strony. Wiemy, że pewną bolączką była do tej pory szybkość działania aplikacji na starszych komputerach.” – mówi Grzegorz Zdonek, product manager z firmy Ux Systems. “Najnowszą wersję pakietu bez żadnych wątpliwości można nazwać demonem szybkości, ponieważ szybkością działania skutecznie konkuruje ona z innymi znanymi pakietami biurowymi.

  Ponadto nowa odsłona pakietu przynosi ze sobą wiele innych zmian i poprawek. Warto w tym miejscu zwrócić uwagę na wprowadzenie rozszerzonej obsługi plików MS Access oraz na możliwości wielomonitorowej prezentacji w OpenOffice Impress.

  Nie trzeba nikogo przekonywać jak ważne jest wykorzystywanie oprogramowania tylko w najnowszych stabilnych wersjach. Dlatego wszystkim użytkownikom zalecamy aktualizację pakietu.