Saint's Row

Kilka ostatnich dni przyniosło bardzo ważne informacje dotyczące znanej serii Saint’s Row, rozwijanej przez studio Deep SIlver Volition. Najnowsze “przecieki” z serwisu SteamDB podają, iż obecnie trwają prace nad przeniesieniem drugiej i trzeciej części gry na system Linux. Podobnie jak w przypadku innych tego typu informacji na chwilę obecną próżno szukać jakiegokolwiek oficjalnego komentarza na ten temat ze strony twórców. W Saint’s Row wcielimy się w postać tytułowych Świętych, którzy korzystając ze swoich umiejętności będą musieli stawić czoła kryminalistom oraz skorumpowanym osiłkom w fikcyjnej metropolii Stilwater.

Chociaż premiera wersji linuksowej jest nieznana i do czasu oficjalnego ogłoszenia niepewna, zarówno Saint’s Row 2 jak i Saint’s Row: The Third można kupić już teraz na platformie Steam oraz gog.com.

  • Kamil Koczurek

    Jeżeli to prawda, zapowiada się niezła rozpierducha. :D Windy nie mam od kilku miesięcy, więc SR poszło w odstawkę, ale bardzo chętnie kupię i pogram… Chyba, że zrobiom ten port tak jak w Metro 2033: Last Light, wtedy mogą się tą grą wypchać. :P

    • Robert “Szkodnix” Wolniak

      Może zrobią bardziej jak Dead Island – kto wie ;) Gry młodsze trochę od Last Light.