FALF Player 1.0 Flapjack

FALF Player 1.0 Flapjack

  przez -
  2 208
  Linux Tux
  Wydana została pierwsza stabilna wersja polskiego odtwarzacza audio – FALF Player 1.0 Flapjack. Aplikacja wzorowana jest na odtwarzaczu foobar2000 znanym z platformy Windows.

  Droga do obecnego wydania nie była łatwa. Na przestrzeni roku autor programu wydał 29 wersji pre i 6 wersji RC. Dzięki pomocy użytkowników z różnych części świata, interfejs programu został przetłumaczony na 8 języków.

  Warto przypomnieć, że program korzysta z silnika xine i dzięki niemu obsługuje szeroki wachlarz formatów audio. Tworzenie playlist w zakładkach, pobieranie tekstów piosenek, obsługa radia internetowego oraz obsługa last.fm, to obok stabilności i małego zapotrzebowania na zasoby systemowe, jedne z najważniejszych cech tej aplikacji.

  Z najnowszym wydaniem odtwarzacza poszło w parze wydanie najnowszej wersji modułu do popularnego polskiego komunikatora – Kadu. Moduł falf_mediaplayer bazuje na nowym module o nazwie mediaplayer i umożliwia umieszczanie w opisie informacji o aktualnie odsłuchiwanych utworach oraz o samym odtwarzaczu.

  Podobne artykuły

  Open Source

  przez -
  0 251
  • Hmm na screenie wygląda całkiem całkiem.. Trzeba przetestować ;)

  • Wygląda prosto, ale mimo to wolę AmaroKa, ewentualnie XMMSa :D