FWiOO wyróżniona za projekt Spinacz w ramach Krajowych Liderów Innowacji i Rozwoju...

FWiOO wyróżniona za projekt Spinacz w ramach Krajowych Liderów Innowacji i Rozwoju 2012

przez -
6 870
Fundacja Wolnego i Otwartego Oprogramowania FWiOO

Fundacja Wolnego i Otwartego Oprogramowania otrzymała wyróżnienie za projekt spinacz.edu.pl podczas niedawnej debaty Innowacyjność w kontekście obecnej sytuacji gospodarczej z uwzględnieniem trendów i rozwiązań w branży teleinformatycznej oraz finansowej. Wydarzenie miało miejsce na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie 24 stycznia 2013 roku, a nagrody były wręczane Krajowym Liderom Innowacji i Rozwoju 2012.

Dzięki temu wyróżnieniu, spośród 100 firm, które wzięły udział, FWiOO została wyróżniona w kategorii Innowacyjny projekt unijny – organizacje oraz w podkategorii: organizacja – fundacja. Podczas wyboru brano pod uwagę innowacyjność projektu z punktu widzenia organizacji lub podmiotu oraz efekty projektu i ich znaczenie dla rozwoju organizacji, oferty dla jej członków i odbiorców jej usług.

Warto przypomnieć, że na koniec listopada projekt Spinacz był regionalnym laureatem w woj. wielkopolskim, otrzymując tytuł Regionalnego Lidera Innowacji i Rozwoju za najlepszy innowacyjny Projekt w Wielkopolsce, co pozwoliło zakwalifikować się do edycji krajowej.

Podobne artykuły

6 Komentarze

  • Ech, widzę że nie rozumiesz podstawowego konceptu takich dopłat.
   Trzeba ruszyć tyłek sprzed kompa, przygotować projekt, załatwić milion formalności a potem pilnować każdego wydatku.
   Ta kasa z Unii jest dla każdego i PLUG też mógłby ją dostać. Wystarczy tylko po nią sięgnąć.

  • Nie bardzo rozumiem, dlaczego trzeba od razu unurzać w błocie czyjeś wysiłki oraz niepotrzebnie antagonizować dwie różniące się programem organizacje. Czyżby to nasza zwykła polska mentalność? ;) Język też bardzo nieprzyjemny.

   "Kiedy kończą się argumenty, zaczynają się inwektywy"

Odpowiedz