GetDeb.net V2

GetDeb.net V2

przez -
5 491
getdeb

Po tragicznej awarii repozytoriów GetDeb i PlayDeb, ich autor zdecydował się zakończyć dalsze aktualizowanie. Udostępnił natomiast wszystkie dane infrastruktury, na której się one opierały. Nie musieliśmy długo czekać na reakcję ze strony społeczności – 3 lutego postawiono ponownie oficjalną stronę GetDeb.net V2. Aplikacje są powoli aktualizowane o najnowsze wersje. Można również składać dotację na rozwój i utrzymanie całego projektu.

 • Piotr

  Tragiczny może być wypadek, w którym śmierć poniosło kilkunastu ludzi, ale nie awaria serwera, którego kopia zawartości zachowała się. Nie najlepiej dobrane słowo.
  Pozdrawiam!

  • Listek

   Wypadek może być epicki :] Dla mnie to było tragiczne :] Jakoś tam "tragiczny smoleńsk" mnie nie ruszył.

  • SbV

   Co tylko dobitnie świadczy o twoim rozwoju umysłowym lub raczej jego braku. Pomijając wszelkie kwestie polityczne, śmierć ludzi Cię nie rusza? Jest epicka? Nie wiem ile masz lat ale podejrzewam, że niewiele. To doprawdy tragiczne, że Ty i Tobie podobni, mając prawo do głosowania w wolnych wyborach, mogą lub będą mogli wpływać na losy innych. To nie wróży dobrze na przyszłość.

   Przy okazji, doucz się: http://poradnia.pwn.pl/lista.php?id=10510
   Słowo epicki w odniesieniu do wypadku to błąd.

 • tomimaki

  Oficjalnie GetDeb i PlayDeb wróciły. :)

  • Ja powiem szczerze, że po tych wpisach na Google+ już zgłupiałem, kto aktualnie jest opiekunem. Raz Christoph Korn napisał, że rezygnuje, chyba że był to kto inny, a nagle daje wpis, że znowu się opiekuje repozytoriami.