GIMP 2.6.3

GIMP 2.6.3

przez -
1 786
GIMP

Wydana została wersja 2.6.3 bardzo popularnego programu do grafiki rastrowej o nazwie GIMP. Jest to jedynie wydanie zawierające poprawki na błędy znalezione w poprzedniej wersji 2.6.2. Aktualizacji uległy również tłumaczenia, w tym język polski. Programiści skupieni są głównie na portowaniu frameworka GEGL (Generic Graphics Library).

Główne zmiany dotyczą poprawy stabilności działania aplikacji. GIMP nie wiesza się już przy próbie wyczyszczenia pustej historii operacji. Poprawione zostało otwieranie plików PSD.

Poprawione zostało narzędzie skalowania obrazka oraz przesunięcie, które powodowały błędne obliczanie położenia nowych pikseli.

1 komentarz

  1. […] Wydana została wersja 2.6.3 bardzo popularnego programu do grafiki rastrowej o nazwie GIMP. Jest to jedynie wydanie zawierające poprawki na błędy znalezione w poprzedniej wersji 2.6.2. Aktualizacji uległy również tłumaczenia, w tym język polski. Programiści skupieni są głównie na portowaniu frameworka GEGL (Generic Graphics Library). Więcej na thecamels.org […]

Odpowiedz