GNU/Polsl: Grafika 3D w Blenderze

GNU/Polsl: Grafika 3D w Blenderze

przez -
1 315
Blender

Pod koniec kwietnia w ramach akcji GNU/Politechnika prowadzonej przez Oddział Śląsk PLUG razem ze Studenckim Kołem Naukowym Linuksa i Wolnego Oprogramowania odbędą się wykłady otwarte w Rybniku i Gliwicach poświęcone tworzeniu grafiki 3D z użyciem programu Blender. W ramach wykładów zostaną omówione podstawy obsługi tego środowiska, zagadnienia takie jak modelowanie i teksturowanie obiektów, wizualizacje architektoniczne oraz modelowanie maszyn na podstawie schematów. Całość poprowadzi Wojciech Rakszawski – student informatyki na Politechnice Śląskiej i pasjonat Blendera.

Wykład w Rybniku odbędzie się w sobotę 26 kwietnia o godz. 16:00 w sali 204 (I piętro) budynku dydaktycznego Centrum Kształcenia Inżynierów Politechniki Śląskiej w Rybniku zlokalizowanego przy ulicy Rudzkiej 13.

Ten sam wykład zostanie powtórzony w następnym tygodniu w Gliwicach na wydziale Automatyki, Elektroniki i Informatyki. Szczegółowy termin i dokładne miejsce zostaną podane w przeciągu kilku najbliższych dni.

Wszystkich zainteresowanych tematem zachęcamy do przyjścia!

Źródło: linux.pl.

Podobne artykuły

GitG

przez -
0 63
Wine

przez -
1 203
  • Michał Olber

    Kurcze, pojechałbym z chęcią, aby poznać ten interfejs programu. Chciałem kiedyś zacząć zabawę, ale nie mogłem jakoś się połapać :P Może kiedyś mi się uda. Oby dalej takie spotkania się odbywały. Nawet, jakby były płatne nie za dużo, na studenta kieszeń, to pójdę na takie.