Humble Weekly Sale: EGOSOFT z X3: Terran Conflict, Albion Prelude i Reunion...

Humble Weekly Sale: EGOSOFT z X3: Terran Conflict, Albion Prelude i Reunion dostępnymi na Linuksa

przez -
7 690
Gry Bundle

Ruszyła kolejna tygodniowa promocja The Humble Weekly Sale – EGOSOFT, w której do kupienia mamy gry firmy EGOSOFT: X: Beyond the Frontier, X-Tension, X2: The Threat, X3: Reunion + Bonus Package. Jeżeli zapłacimy więcej 6 dolarów i więcej, to otrzymamy dodatkowo X3: Terran Conflict, X3: Albion Prelude, X: Superbox Bonus Material. Przygotowano dla nas także ścieżkę dźwiękową ze wszystkich tytułów w formatach FLAC i MP3. Warto przypomnieć, że X3: Terran Conflict, Albion Prelude i Reunion są dostępne na Linuksa przez platformę Steam.

7 Komentarze

  1. Mam pytanie. Bo TC i AP są na Steam dostępne w języku polskim. Natomiast Reunion na Steam nie ma polskiego, ale jest spolszczenie dla Windows. Sprawdzał ktoś, czy spolszczenie działa z wersją dla Linuksa?

    • Ok, udało się, znalazłem sposób.
      Ściągamy spolszczenie do bonus packa i wklejajmy je do katalogu "t" w grze. Następnie musimy pobrać aplikację X Language Change – niestety jest dla Windows i trzeba ją odpalić przez WINE x86, ale działa ok. Tam wybieramy ścieżkę gry Reunion i zmieniamy język na Polski.
      Po tym, gra będzie już na stałe po Polsku.

Odpowiedz