I-Nex 7.2.0 z wieloma nowymi funkcjami i optymalizacjami kodu

I-Nex 7.2.0 z wieloma nowymi funkcjami i optymalizacjami kodu

przez -
8 624
Sprzęt

Michał Głowienka udostępnił aplikację I-Nex 7.2.0, która podaje nam szczegółowe informacje o zainstalowanych podzespołach komputerowych. I-Nex to zaawansowany program, który podaje nam szczegółowe informacje o zainstalowanych podzespołach komputerowych. Informacje wyświetlane są w osobnych zakładkach, z możliwością zrobienia zdjęcia. Program potrafi generować raport i wysyłać na serwis Cerbero, dzięki czemu mamy możliwość łatwego dostępu do specyfikacji naszego sprzętu.

W tej wersji zrobiono ponad 80 commitów, w tym znacząco poprawiono czas uruchamiania się aplikacji. Pojawiło się wykrywanie wersji OpenGL ES oraz napięcia procesora (funkcja ta nie bazuje na lm_sensors). Wiele instrukcji wykonywanych przez SHELL, zostało zastąpionych przez Exec. Dodano wykrywanie czterech nowych instrukcji, jednak tylko na procesorach AMD. Naprawiono rozmiary logo dla procesorów Intel Core i3, i5, i7 oraz dodano nowe logo dla dystrybucji Manjaro. W bazie online pojawiły się nowe procesory: Core i7-4710MQ, Core 2 Duo L9400, Athlon64 X2 TK-57ary. Zaktualizowano bazę procesorów Intel, Atom, AMD i dodano skrypt aktualizujący bazę danych procesorów.

Podobne artykuły

 • garrappachc

  Nie działa

  • gość

   Zdarza się w Open Source. Twórcy edytora Brackets wypuścili wersję dla Debiana Stable z wymaganą biblioteką glibc z Debiana Testing. Za miesiąc poprawią.

  • Ollbi

   Ale na czym Ci nie działa? Na Ubuntu 14.04 odpala się bez problemu, jeżeli dodamy odpowiednie repo. Na Manjaro i Arch Linuksie też.

  • garrappachc

   No dobra, nie spodziewałem się że ktoś się w ogóle zainteresuje takim dennym komentarzem :P
   Nie działa mi na Archu, wywala błąd – http://imgur.com/w0P0sKB
   W konsoli: http://pastebin.com/e995xFL3

  • Ollbi

   Wrzuć to na forum: http://forum.i-nex.pl/ :-)

  • pavbaranov

   Którą wersję i jak instalowałeś? W sumie zapraszam też na forum.openlinux.pl – Michał tutaj jest codziennie i na pewno pomoże.
   Mam Archa (z KDE), repozytoria testing i zainstalowaną wersję i-nex-git – działa wyśmienicie.
   Wielkie brawa dla Michała.