I-Nex 7.4.0-0 update 20151204

I-Nex 7.4.0-0 update 20151204

przez -
4 1755
Sprzęt

Michał Głowienka udostępnił update 20151204 do aplikacji I-Nex 7.4.0, która podaje nam szczegółowe informacje o zainstalowanych podzespołach komputerowych. Informacje wyświetlane są w osobnych zakładkach, z możliwością zrobienia zdjęcia. Program potrafi generować raport i wysyłać na serwis Cerbero, dzięki czemu mamy możliwość łatwego dostępu do specyfikacji naszego sprzętu. Szczególnie przydatne okazują się zakładki CPU i Drives, gdzie w jednym miejscu mamy podane sporo informacji o procesorze, dysku twardym oraz systemie plików.

Usunięto jeden plik odpowiedzialny za niepowodzenie instalacji programu. Deweloper wykonał także merge z innego repozytorium git. Dodano możliwość sprawdzenia temperatury i napięcia. I-Nex już od dłuższego czasu niezależnie od biblioteki libcpuid posiada zaimplementowane owe funkcje. Z innych zmian to dodana obsługa procesorów INTEL BROADWELL, SKYLAKE oraz kilku modeli firmy AMD.

Michał Głowienka przeprasza za tak rzadkie aktualizacje, ale ostatnio nie ma czasu na rozwijanie programu i kilku innych projektów.

 • bastard

  “Deweloper wykonał także merge z innego repozytorium git.”
  Nie dało się napisać po polsku bez zaśmiecania takim potworkiem jak “merge”?

  • d_b

   To jest tekst o aspektach technicznych. Polski język jest w tym przypadku mało rozwinięty. Właśnie przez takie konserwy jak ty.

  • lm

   Jeśli w tym konteksie “merge” niema polskiego odpowiednika, to jaka jest definicję terminu “merge” (w tym kontekście)? Może warto dać pod artykułem małą legędę z wyjaśnieniem niektórych bardzo specjalistycznych terminów? Wtedy byłaby szansa, że większa liczba osób prawidłowo zrozumie to co autor miał na myśli i chciał przekazać.

  • Andrzej Markowski

   Rozwijacz wykonał także (a jakże) łączenie z innego składowiska matoła. Here, fixed it for you.