Ian Jackson rezygnuje ze stanowiska w Komitecie Technicznym Debiana

Ian Jackson rezygnuje ze stanowiska w Komitecie Technicznym Debiana

przez -
12 1600
Debian

Ian Jackson złożył dzisiaj oficjalną rezygnację z bycia członkiem Komitetu Technicznego Debiana. Odbyło się to dzień po ogłoszeniu wstępnych wyników głosowania: Results for init system coupling. Ian stwierdził, że jest zbyt kontrowersyjną osobą, mimo tego, że 30-40% społeczności projekty zgadza się z jego poglądami. Dziękuję za współpracę wszystkim i życzy pozostałym członkom jak najlepszych decyzji.

Podobne artykuły

12 Komentarze

  1. Ubuntowy kret nic nie zdziałał. Przez pól roku urządzał cyrk na listach mailingowych i w momencie zamrożenia wymyślił kolejne idiotyczne głosowanie. Na szczęście deweloperzy Debiana dobitnie pokazali mu co myślą o jego pomysłach i po raz kolejny jego pomysły wyrzucili do kosza.

    Dla niezorientowanych:
    „Ian Jackson previously worked for Canonical and was seen as a proponent for Upstart. Ian was the one that last month called for the vote about init system coupling.”
    http://www.phoronix.com/scan.php?page=news_item&px=MTg0NDA

  2. […] naprawdę martwić w Debianie, a do pewnych spraw podchodzić z dystansem. Dwa dni później Ian Jackson złożył oficjalną rezygnację z bycia członkiem Komitetu Technicznego Debiana. Odbyło się to dzień po ogłoszeniu wstępnych wyników głosowania: Results for init system […]

Odpowiedz