Ben Hutchings ogłosił wydanie jądra Linux 3.2.24. Udoskonalono i poprawiono błędy w hibernacji oraz wznawianiu. W USB dodano identyfikację produktów MEDIATEK, w ipheth wsparcie dla iPada, w HID dodano wsparcie dla MacBook Pro 2012 z ekranem Retina. Sterowniki drm/i915 dostały kilka poprawek odnośnie RC6p na procesorach Sandy Bridge. Na czarnej liście urządzeń wspieranych prze Intel IPS (Intelligent Power Sharing Driver) znalazły się laptopy HP ProBook. W obsłudze wejścia dla xpad doda obsługę wszystkich wariantów Mad Catz Beat Pad, Andamiro Pump It Up i sygnaturę Razer Onza Tournament Edition.

W ACPI poprawiono regresję restartu Dell M6600 poprzez DMI. Naprawiono problemy z awariami, podczas usypiania komputerów ASUSa.

  • blind

    Co oznacza, że laptopy HP ProBook znalazły się na czarnej liście intel_ips? Co to za lista? Mam takiego laptopa i zmartwiła mnie ta informacja.

    • BigBen

      Powiem tak: miej oczy dookoła głowy. Deweloperzy jądra już na ciebie polują :P

    • Już poprawiłem, bo zapomniałem dopisać, że chodzi o inteligentne przydzielanie mocy. Pewnie coś zaszwankowało i musili zmienić :)