Jagged Alliance – Back In Action dostępne na Linuksa

Jagged Alliance – Back In Action dostępne na Linuksa

przez -
2 492
Jagged Alliance - Back In Action

bitComposer Games i Kalypso Media Digital ogłosili udostępnienie gry Jagged Alliance – Back In Action na systemy Linux i OS X. Wszystkie osoby posiadające grę na systemy Windows, automatycznie otrzymają dostęp do niej na innych platformach. Producent zaznacza, że nie gwarantuje poprawnego działania dodatków, a dodatkowo zapisy i ładowanie gier spod pomiędzy platformami jest niemożliwe.

Jagged Alliance – Back In Action to remake cenionej przez graczy serii gier turowych, w których dowodzimy oddziałem doborowych najemników. Back in Action jest zupełnie nową, zaprojektowaną od podstaw, kontynuacją serii zawierającą udoskonalony widok izometryczny, szczegółowe modele postaci, przejrzysty interfejs oraz szereg innych rozwiązań usprawniających rozgrywkę.

Walki odbywają się w innowacyjnym systemie aktywnej pauzy „Plan & Go”, który łączy rozwiązania znane ze strategii czasu rzeczywistego (RTS) z elementami turówek. Dzięki temu połączeniu walki są bardziej dynamiczne i angażujące. Przyszli dowódcy będą musieli sprostać wyzwaniu nie tylko poprzez opanowanie sztuki strategii oraz planowania taktycznego, ale także odpowiednie rozwijanie umiejętności swojej drużyny, przypominające rozwój postaci w grach RPG.