Kadu 0.6.0.1

Kadu 0.6.0.1

  przez -
  1 182
  Kadu
  Po dwóch miesiącach od stabilnego wydania 0.6.0 i niespełna tygodniu od wydania kandydującego, zostało wydane Kadu 0.6.0.1. Wersja ta zawiera poprawki zauważonych błędów, aktualizacje tłumaczeń i biblioteki libgadu oraz kilka nowych modułów dostępnych przez autodownload. W stosunku do wersji kandydującej zaszły jeszcze dwie zmiany: poprawiony został błąd występujący przy zmianie ikony dla aktywnej grupy oraz rozwiązane zostały problemy z kompilacją Kadu w systemie Solaris.

  Przy okazji wydania, chcielibyśmy przypomnieć o trwającym konkursie na nowy domyślny zestaw dźwiękowy, oraz zachęcić programistów do zapoznania się z propozycją interfejsu dla języków skryptowych. Pragniemy także podziękować wszystkim, którzy zgłaszając zauważone błędy i proponując poprawki, pomogli uczynić stabilne wydanie Kadu jeszcze lepszym.

  Nowa wersja Kadu znajdzie się w repozytoriach dystrybucji niebawem.

  Źródło: www.kadu.net.

  Podobne artykuły

  Kadu

  przez -
  0 496
  Kadu

  przez -
  14 471
  • Michał Olber

   Kadu jest super. O wiele lepsze od oryginalnego klienta. Bardzo mi się podoba jego rozwój i te wtyczki – bajka. Mam nadzieję, że twórcy dodadzą w końcu możliwość szeregowania samodzielnie grup, a nie że one same się ustawiają alfabetycznie :)