GeeCON

W połowie maja PolishJUG organizuje konferencję GeeCON 2015. Jest to spotkanie zorganizowane dla specjalistów i programistów technologii Java oraz Java Virtual Machine. Wstęp na GeeCON jest płatny i wynosi obecnie 799 PLN + VAT. Dzięki uprzejmości organizatorów otrzymaliśmy do rozdania jedną darmową wejściówkę.

Konkurs polega na przygotowaniu dowolnego artykułu o tematyce Java, który nie jest plagiatem. Spośród nadesłanych prac, wybierzemy tą najlepszą, która zostanie opublikowana u nas na portalu, a jej autor otrzyma bilet wstępu na GeeCON 2015. Inne prace, które opublikujemy otrzymają od nas upominki. Zgłoszenia należy przysyłać na adres redakcja@osworld.pl, w temacie podając: Konkurs GeeCON 2015 – nazwa uczestnika. Konkurs trwa do 20 kwietnia do godziny 23:59.

Regulamin konkursu:

 1. Organizatorem konkursu jest portal OSWorld.pl.
 2. W konkursie mogą brać udział tylko osoby zameldowane na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej.
 3. Aby wziąć udział w konkursie, należy nadesłać na adres redakcyjny OSWorld.pl artykuł, w temacie wpisując Konkurs GeeCON 2015 – nazwa uczestnika.
 4. Przystąpienie do konkursu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu.
 5. Konkurs rozpoczyna się 03 kwietnia 2015 r. i trwa do 20 kwietnia 2015 r. do godziny 23:59.
 6. Nadesłane prace będą oceniane pod kątem kreatywności, oryginalności i wartości merytorycznej.
 7. Składana praca nie może być plagiatem
 8. Osoba wysyłająca artykuł zgadza się na jego publikację na łamach portalu OSWorld.pl na licencji Creative Commons Uznanie autorstwa 4.0
 9. Zwycięzca otrzymuje na adres email specjalny kod, uprawniający do darmowej rejestracji.
 10. Wyniki zostaną ogłoszone do wtorku 22 kwietnia 2015 roku do godziny 15:30.
 11. Decyzja Jury jest ostateczna i nie podlega weryfikacji.
 12. Biorąc udział w konkursie wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych przez firmę The Camels, w celu wysłania nagród konkursowych, zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych.

3 Komentarze

Odpowiedz