Konkurs z TP-LINK – Co jest na zdjęciu?

Konkurs z TP-LINK – Co jest na zdjęciu?

przez -
61 2196
Konkurs z TP-LINK - router

Zapraszamy do udziału w kolejnym konkursie przygotowanym przez portal OSWorld.pl. Tym razem we współpracy z firmą TP-LINK Polska przygotowaliśmy dla Was zagadkę w formie obrazkowej. Do wygrania mobilny router TL-MR3040 oraz zestaw gadżetów OSWorld.pl oraz TP-LINK.

Zasady konkursu

Przedstawione poniżej zdjęcie jest częścią większej całości, z dodatkowymi efektami wizualnymi w postaci filtrów i zmian w kolorystyce. Waszym zadaniem jest odgadnięcie, co dokładnie przedstawia zaprezentowany fragment.

Zdjęcie konkursowe

Konkurs z TP-LINK - router

Odpowiedź

Zaciskarka

Odpowiedzi prosimy zamieszczać w komentarzach pod wpisem, maksymalnie w jednozdaniowej formie. Prosimy też o podanie poprawnego adresu e-mail gdyż pod ten adres będziemy się kontaktować w przypadku wygranej. Pierwsza osoba która poprawnie odgadnie, co znajduje się na zdjęciu, wygrywa nagrodę główną – router TP-LINK TL-MR3040, który, jak wykazaliśmy w naszej recenzji, z powodzeniem obsługuje alternatywne oprogramowanie OpenWRT, oraz idealnie sprawdza się w terenie jako router 3G.

Konkurs na Facebooku

Dodatkowo, dla osób które wolą wykazywać się wiedzą przewidzieliśmy konkurs w formie pytań na Facebooku. W najbliższe dni (wtorek, środa, czwartek) w godzinach 08:00 – 18:00 pojawi się pytanie mniej lub bardziej związane z tematyką TP-LINK i sieci komputerowych. Pierwsza osoba która odpowie poprawnie na zadane w ten sposób pytanie, otrzyma koszulkę TP-LINK oraz gadżety OSWorld.pl.

Regulamin konkursu:

 1. Organizatorem konkursu jest portal OSWorld.pl oraz firma TP-LINK Polska
 2. W konkursie mogą brać udział tylko osoby zameldowane na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej.
 3. Aby wziąć udział w konkursie, należy poprawnie odpowiedzieć na pytanie konkursowe zgodnie z poleceniami, zamieszczonymi w zasadach konkursu.
 4. Przystąpienie do wykonywania zadań jest równoznaczne z akceptacją regulaminu.
 5. Konkurs rozpoczyna się dzisiaj, czyli 25 marca 2013 r. i trwa do piątku 29 marca 2013 r. do godziny 23:59
 6. Wyniki konkursu zostaną ogłoszone najpóźniej do dnia 29 marca 2013 r. włącznie.
 7. Konkurs może zostać zakończony wcześniej, jeśli zostanie podana poprawna odpowiedź na pytanie konkursowe lub do 29 marca nie padnie poprawna odpowiedź
 8. W przypadku braku poprawnej odpowiedzi Redakcja OSWorld.pl samodzielnie wyłoni zwyciezcę, wybierając odpowiedź najbardziej zbliżoną do prawidłowej.
 9. Nagrodą w konkursie jest router TP-LINK TL-MR3040, ufundowany przez firmę TP-LINK oraz gadżety firmowe OSWorld.pl i TP-LINK.
 10. Koszt wysyłki oraz doręczenia nagrody pokrywa właściciel portalu OSWorld.pl i jest możliwy tylko na terenie Rzeczypospolitej Polskiej.
 11. Zwycięzcą jest pierwsza osoba, która udzieli poprawnej odpowiedzi na pytanie konkursowe, zgodnie z zasadami konkursu

61 Komentarze

 1. Hmmm…. zdjęcie jest czarnobiałe i robione macro, więc obiekt musi być dość duży. Patrząc po napisie i wgnieceniach odpada skóra, więc albo metal albo plastik. Kenigston lock mają inne zakończenie i nie są tak jasne w środku. W tle widać dwie równoległe jakieś powierzchnie, które się stykają na środku. Nie wiem co to może być mimo tego :D

 2. OK! Mamy wygranego! ;-)

  Niebawem ogłoszenie wyników i rozwiązanie zagadki. Tymczasem na naszym fanpage pojawią się dziś pytania konkursowe, w których będzie można wygrać różne gadżety ;-)

  Stabilnego Kernela i wesołych świąt ;-)

 3. Nagrodę wygrał Maciej Milinkiewicz pisząc: "Fragment zaciskarki do wtyczek RJ45".

  Pełne zdjęcie znajduje się już we wpisie. Zapraszamy do śledzenia naszego fanopage, gdyż tam też niebawem pojawi się kolejny konkurs :)

  Gratulacje!

 4. Widząc całe zdjęcie nie mam pojęcia dlaczego napisałem "Fragment zaciskarki do wtyczek RJ45". Głupi ma zawsze szczęście.
  Życzę innym czytelnikom innych wygranych.

 5. To jest ta zaciskarka nizej :D a dokladnie jak sie zaciska to ten element w powiekszeniu. Jest metalowy srebrny. Ale w przerobce kolorysytycznej jest czarny. Na gorze jest kawalek wyciety po prostu z tej zaciskarki do sieciowek :D

Odpowiedz