Krita Sketch 1.0 tylko dla systemów Windows

Krita Sketch 1.0 tylko dla systemów Windows

przez -
12 1162
Krita

KO GmbH ogłosiła wydanie Krita Sketch 1.0 dla systemów Windows. Jest to specjalna wersja programu do malowania Krita, w którym interfejs użytkownika został przystosowany do dotyku. Wspierane są praktycznie wszystkie funkcje wersji desktop, bez wsparcia dla tabletów Wacom. Krita Sketch posiada włączoną obsługę OpenGL canvas, wsparcie dla powiększania i zmniejszania palcami, a także zaktualizowany styl kolorów.

Krita Sketch 1.0 - wygląd

Rozwój Krita Sketch był sponsorowany przez firmę Intel. Pracę nad nim wykonywali: Arjen Hiemstra, Dan Jensen i Boudewijn Rempt z projektu Calligra. Program jest dostępny do pobrania z Intel AppUp -> Krita Sketch.

12 Komentarze

  • Jeśli pisze się porządny kod, to wsparcie przenośności obciążone jest niskim kosztem spokojnie pokrywanym nawet przez niszową częśc rynku, czego o profesjonalistach pracujących na Macach i Linuksach też powiedzieć nie można.
   Wychodzi na to, że albo są zbyt tępi jak to zwykle bywa, albo kod jednak porządny nie jest…

  • Albo nie ma systemu GNU/Linux obsługiwanego dotykiem, na który można by wydać ten program.

  • Jest trzecia możliwość, Ty jesteś zbyt tępy by zrozumieć, że mają klientów tylko na Windowsie. Program możesz sobie zbudować na Linuksie sam, geniuszu.

 1. Jak ja tego nie lubię.
  – Pobierz Intel AppUp® center
  – W nim znajdź krite
  – (zarejestruj się)
  – Zaloguj się
  – Pobierz Krite w ichniej aplikacji
  – Jeśli cię nie zniechęciło to możesz odpalić

  • Już jak widzę, że muszę pobierać jakieś AppCenter albo instalować dziwne Downloadery, to sobie odpuszczam daną aplikację. Już najwidoczniej zyski z reklam na stronie nie starczą, to ładują taki badziew, który tylko śmieci w systemie.

Odpowiedz