Kubuntu oferuje komercyjne wsparcie

Kubuntu oferuje komercyjne wsparcie

  przez -
  6 362
  Kubuntu - nowe logo
  Społeczność Kubuntu poinformowała, że do ich systemu operacyjnego będzie można wykupić komercyjne wsparcie techniczne. Zdalna pomoc oferowana będzie przez biuro Emerge Open w Anglii, a odpowiedzi na nasze zapytania uzyskamy przy pomocy: telefony, Skype, poczty elektronicznej, zdalnego pulpitu lub inne wybranej metody. Wszystkie wypracowane w ten sposób pieniądze, będą trafiały bezpośrednio na konto społeczności Kubuntu.

  Kubuntu i Emerge Open - komercyjne wsparcie

  • Yyy, no fajnie ale w takim razie z czego utrzyma się dział wsparcia technicznego? Reklama? :)

  • Zen_Xen_ni

   Czytanie ze zrozumieniem się kłania, wsparcie KOMERCYJNE czyli odpłatne.

  • jusko

   W sumie – dobry pomysł, czemu nie. Zastanawiam się jednakże jak wybrnąć z sytuacji typu:

   "Halo, wsparcie? Nie działa mi urządzenie preryferyjne X, laptop się grzeje, czytnik kart się nie odzywa a na dodatek nie działają klawisze funkcyjne w lapku".

   Rozumiecie, piję do tego, jak wygląda postępowanie przy takim wsparciu w sytuacjach jak powyższa, gdzie dajmy na to rzeczy te są bolączką Linuksa u takiego pacjenta (bo np. producent tego urządzenia X nie zrobił sterowników, czytnik kart Realteka milczy jak zaklęty (skądś to znam hihi), klawisze Fn nie działają bo Linux kiepsko wspiera laptopa a grzeje się bo to wina otwartych driverów. Taka ciekawa, hipotetyczna myśl w mej głowie powstała. Teoretycznie wsparcie jest po to aby pomóc, ale czy obejmie poprawę Linuksa jako takiego w takim przypadku? Hmm…

   • jaroslaw

    U mnie działa – usłyszysz głos w słuchawce.

  • Pingback: Kubuntu 14.04 LTS z wieloma nowościami - Linux mint, centos, ubuntu - OSWorld.pl - mały świat wielkich systemów!()