Liam Dawe odchodzi z GamingOnLinux

Liam Dawe odchodzi z GamingOnLinux

przez -
5 359
GamingOnLinux

Liam Dawe to wieloletni redaktor i założyciel portalu GamingOnLinux, znanego z wielu informacji odnośnie gier, dostępnych na Linuksa. Kilka dni temu pojawił się wpis: I Am Moving On From GamingOnLinux, w którym wyjaśnia powody swojej rezygnacji ze stanowiska głównego piszącego. Możemy się dowiedzieć, że część ludzi ze środowiska linuksowego zaczęło wyrażać bardzo niemiłe opinie, odnośnie popularności serwisu. Warto wspomnieć tutaj o Venn Stone z serwisu LinuxGameCast, którzy wręcz zachowywali się skandalicznie.

Liam Dawe dziękuje wszystkim za współpracę i ma nadzieję, że dobrzy znajomi będą się do niego odzywać poprzez email, ponieważ niedługo zostaną zlikwidowane jego konta na Twitter, IRC i Google+.

Jeżeli chodzi o podobne zachowania, to ekipa OSWorld również miała do czynienia z różnego rodzaju fanatykami i nie jest to nic przyjemnego.

  • Piotr Maciejko

    Tak z ciekawości – o jakim skandalicznym zachowaniu mówimy?

  • digidigi

    Tego typu wojny domowe przynoszą Linuksowi tylko szkodę.

  • Msrcinek553

    no właśnie, o jakim zachowaniu mowicie, ten wpis sprawia wrażenia jakby autor j zakładał że czytelnik wszystko jużi tak wie. Ten wpis to jedno wielkie niedomówienie.