Linux nie gryzie! Dołącz do OSWorld.pl!

Linux nie gryzie! Dołącz do OSWorld.pl!

przez -
14 2666
OSWorld - logo kwadratowe

Portal OSWorld.pl nieustannie się rozwija i chcemy, by rozwijał się nadal. Świat Open Source jest wielki i wciąż pozostaje wiele aspektów, których nie udało się nam poruszyć. Z tego powodu pragniemy nawiązać współpracę z nowymi redaktorami oraz innymi osobami chętnymi do rozwijania serwisu razem z nami. Zachęcamy do współpracy każdego, kto czuje się na siłach oraz ma chęci by wspierać portal OSWorld.pl. Zapraszamy w szczególności blogerów, newsmanów, testerów sprzętu lub oprogramowania, moderatorów oraz administratorów. Z przyjemnością wypromujemy wasze projekty, pomysły czy przemyślenia. Zaawansowane środowisko, w jakim się poruszamy oraz współpraca z wieloma firmami z branży pozwoli rozwinąć Wasze zainteresowania i pasje.

Współpraca z nami to nie tylko styczność z Open Source i czarną konsolą Linuksa, ale również możliwość udziału w ciekawych konferencjach, testowanie nowych technologii i sprzętu, a także (a może przede wszystkim) dobra zabawa i połączenie przyjemnego z pożytecznym.

OSWorld.pl w obrazkach

Naklejki Open Source na laptopie Biurko w gazetach
Praca w OSWorld.pl to kontakt z twórcami Open Source oraz dostęp do najnowszej pracy wprost na Twoje biurko.

OSWorld.pl na FOSDEM OSWorld.pl na Microsoft Technology Summit
Wyjeżdżamy na różne duże konferencje jak FOSDEM czy Microsoft Technology Summit.

OSWorld.pl na Jesieni Linuksowej OSWorld.pl na P.I.W.O.
I te troszeczkę mniejsze jak Jesień Linuksowa czy Poznańska Impreza Wolnego Oprogramowania.

Robot na Linuksie Wikireader
Testujemy i bawimy się ciekawym sprzętem, komputerami, serwerami i robotami.

Co oferujemy?

 • Wynagrodzenie etatowe (kwestia indywidualna).
 • Pracę zdalną lub lokalną w Łodzi gdzie udostępniamy również sprzęt do testów, organizujemy spotkania i wymieniamy się doświadczeniami.
 • Zniżki oraz vouchery na konferencje związane z tematyką Open Source i nie tylko (FOSDEM, Jesień Linuksowa, P.I.W.O, Open Source Day, OpenRadar i wiele innych).
 • Nagrody rzeczowe – książki, gadżety OSWorld.pl, Picoboard.pl, sprzęt (również na własność – po wykonaniu recenzji).
 • Dostęp do tajnego forum dyskusyjnego oraz czatu OSWorld ;)
 • Kurs malowania po amelinium ;-)

Zapraszamy do kontaktu na adres redakcja@osworld.pl oraz na osobiste spotkanie w biurze (lub na jednym ze spotkań). Adres oraz sposób dojazdu dostępny na stronie o-nas/spotkania.

Po więcej informacji odnośnie sposobu działania portalu oraz ekipy zapraszamy na strony o-nas, spotkania i współpraca.

14 Komentarze

 1. No to dwa niusy ode mnie gratis (nie pisali o tym jeszcze na polskich serwisach):

  Dziś wychodzi nowy, stabilny i z pełnym numerem 1.0 Enlightenment – mniej popularne, ale bardzo efekciarskie środowisko graficzne.

  Gdzieś obiło mi się jeszcze o oczy, że gotowe jest Qt w wersji piątej. Biorąc pod uwagę zaszłości historyczne można spodziewać się KDE w wersji 5 i porzucenia wsparcia dla wersji czwartej. Przez analogię do forka obecnej trójki sugeruję nazwę Quadrity Desktop ;)

 2. Musze przyznac autorom tego portalu dowody uznania.
  Staracie sie byc obiektywni, merytoryczni i pozwalacie sobie na spojrzenie z innej perspektywy (vide libre dwg), probojecie tez ucinac przydlugawe nudne flame'y i nie piszecie wylacznie o linuxie,gplu i lamaniu wolnosci internetu.
  To mi sie podoba i zycze dalszych sukcesow.

Odpowiedz