Linux w zastosowaniach profesjonalnych – Linux w biznesie

Linux w zastosowaniach profesjonalnych – Linux w biznesie

przez -
1 996
Konferencje

Mamy przyjemność zaprosić Państwa na największą w Polsce konferencję poświęconą tematyce Linuxa. VI już edycja konferencji „Linux® GigaCon – Linux w zastosowaniach profesjonalnych – Linux w bizesie” to przedsięwzięcię organizowane przez zespół Software-Konferencje, pod opieką merytoryczną magazynu LiNUX+.

Linux® jako dojrzały system operacyjny, znalazł już zastosowanie w większości polskich firm i instytucji. Jest ceniony za swoją wydajność, niezawodność i bezpieczeństwo. O jego sile świadczy także ogólnodostępny, tworzony na zasadach Open Source kod źródłowy oraz bezpłatne licencjonowanie.

Data: 27 sierpnia 2009
Miejsce: Hotel Novotel Airport, ul. 1 Sierpia 1 , Warszawa

Dla platformy Linux® powstała ogromna ilość oprogramowania, zarówno darmowego jak i komercyjnego. Czołowe firmy z branży informatycznej przenoszą na Linuksa swoje rozwiązania. System ten, oprócz swoich dotychczasowych zastosowań (głównie jako stabilna i niezawodna platforma dla rozwiązań internetowych), staje się coraz częściej obecny również na stacjach roboczych.

Linux Gigacon

Linux® GigaCon 2009 – to największe polskie spotkanie użytkowników oraz twórców rozwiązań tworzonych na platformie systemu Linux®, to przegląd zastosowania środowiska linuksowego i przeznaczonego dla niego oprogramowania jako podstawy do budowy wydajnych, stabilnych i bezpiecznych rozwiązań.

Podczas tegorocznej edycji, w 2 równoległych sesjach odbędą się zarówno wykłady merytoryczne jak i produktowe. Tematyka konferencji:

  • Narzędzia i środowiska deweloperskie
  • Bezpieczeństwo systemów i aplikacji
  • Zarządzanie systemami i rozwiązania desktopowe
  • Rozwiązania serwerowe i klastrowe
  • Bazy Danych
  • Linux na urządzeniach mobilnych
  • Technologie i rozwiązania dla Internetu

Wstęp jest otwarty i bezpłatny dla uczestników. Warunkiem uczestnictwa jest dokonanie rejestracji online lub poprzez formularz faksowy Link do rejestracji: linux.gigacon.org.Szczegółowe informacje oraz agenda konferencji na stronie: linux.gigacon.org.

1 komentarz

Odpowiedz