Magicka 2 doczeka się w przyszłości wersji na Linuksa

Magicka 2 doczeka się w przyszłości wersji na Linuksa

przez -
5 1495
Magicka 2

Druga część popularnego hack’n’slasha Magicka może się doczekać wersji na platformę Linux. Takie wnioski możemy wysunąć po oficjalnej wypowiedzi jednego z developerów społecznościowych o nicku Scecher, który na pytanie graczy z oficjalnego forum Steam odpowiedział „Owszem, jest nadzieja [na wydanie tytułu na SteamOS]. Niestety gra na tej platformie nie będzie dostępna w dniu ogólnej premiery, lecz zdecydowanie jest to coś, co chcielibyśmy zrobić”. W Magicka 2 ponownie przyjdzie nam się wcielić w rolę potężnych magów, władających przeróżnymi czarami opartymi na żywiołach.

Premiera sequela według wstępnych zapowiedzi ma nastąpić latem tego roku. O ewentualnych wieściach na temat linuksowej wersji gry będziemy informować na bieżąco.

5 Komentarze

  1. Wow, niesamowite. Używaj takich technologi windowsowych że na wine nie działa, a maja chęci portować. Może coś z tego będzie.

  2. „Niestety gra na tej platformie nie będzie dostępna w dniu ogólnej premiery, lecz zdecydowanie jest to coś, co chcielibyśmy zrobić”

    to takie niezobowiązujące tralala, żeby o premierze było głośniej.

Odpowiedz