Zaloguj się
X
 
Login:
Hasło:
  Zapamiętaj mnie
Rozmiar tekstu:

Midori 0.5


Dodano: 5.04.2013    Autor: Michał Olber 
Komentarze: 3

MidoriChristian Dywan ogłosił wydanie Midori 0.5.0, lekkiej przeglądarki internetowej, która działa w oparciu o WebKitGTK+ i jest dostępna dla systemów Unix, Linux, Windows, Maemo oraz innych platform. Dodano Cookie Security Manager (akceptowanie lub odrzucanie ciasteczek dla każdej strony w czasie rzeczywistym), udoskonalono użycie kiosk/execute, udoskonalono szybkie wybieranie oraz ukończono konfigurację gestów myszy. Pojawiło się wsparcie dla WebKit2 oraz udoskonalono ładowanie rozszerzeń.

 • veramird

  Całkiem fajna przeglądarka. Tylko nie bardzo da się jej używać pod windowsem. Wygląd odstraszający, chwilowe przywieszanie się przy otwieraniu nowych kart, problemy z flashem, słabe renderowanie czcionek.

  Na linuxie za to jest wszystko w porządku.

  • https://www.facebook.com/pabloenergizer Paweł Jaworski

   Może spróbuj Qupzille, może Qt lepiej działa na różnych platformach :) Ja testowałem Midori na Maemo na Nokii N900 i średnio to chodzi ;p

  • veramird

   Dziękować

Celem naszej działalności jest przekazywanie wiedzy dotyczącej systemów operacyjnych Linux. Prezentowane artykuły to bogate źródło informacji na temat dystrybucji systemów opartych na Ubuntu. Nasza uwaga koncentruje się między innymi na następujących kwestiach: Ubuntu, Linux Mint, Unity, CentOS, Red Hat oraz Raspberry Pi.
Creative Commons Uznanie autorstwa 3.0