O nas

O nas

Serwis OSWorld.pl (dawniej thecamels.org) istnieje w branży od 2004 roku. Od 2008 roku właścicielem jak również głównym sponsorem portalu jest firma The Camels S.C.

Głównym celem serwisu OSWorld.pl jest promowanie Open Source, zarówno idei jak i samych programów, oraz wspomaganie rozwoju umiejętności jego czytelników, poprzez zamieszczanie wysokiej jakości materiałów (artykułów, nagrań, wywiadów etc). Serwis prowadzony jest przez entuzjastów, korzystających na co dzień z wolnego oprogramowania i systemów Linux, jak również czynnych zawodowo administratorów systemów i sieci komputerowych.

Kamil Porembiński

Co-owner

Artur Baza

Art Director

Gerard Stańczak

Administrator

Adam Mirowski

Co-owner

Bartosz Świtoń

WebDeveloper

Michał Olber

IT Specialist

Ekipa OSWorld.pl bierze udział w promowaniu, jak i dokumentowaniu wielu polskich jak i zagranicznych konferencji takich jak: Jesień Linuksowa, Zimowisko Linuksowe, FOSDEM, P.I.W.O., Open Source Day oraz wiele innych. Na wielu z nich wykłady prowadzą również nasi prelegenci.

W ramach serwisu prowadzone jest także forum internetowe, na którym pomagamy użytkownikom z problemami związanymi z systemami, aplikacjami lub sprzętem. Forum to również dobre miejsce do wymiany poglądów na każdy temat.

Reklama umieszczona na portalu OSWorld.pl jest skutecznym sposobem na dotarcie do docelowej grupy klientów związanych z nowymi technologiami, rynkiem serwerów i usług informatycznych oraz tematyką administracji i Open Source.