Oddworld: New ‘n’ Tasty dla Linuksa już w lutym

Oddworld: New ‘n’ Tasty dla Linuksa już w lutym

przez -
4 446
Oddworld Inhabitants

Oddworld Inhabitants obwieścili na swojej stronie internetowej, że ich najnowszy projekt będzie miał swoją premierę na platformie Steam 25 lutego. Oddworld: Abe’s Oddysee New’n’Tasty to remake pierwszym przygód sympatycznego Abe’a wydanych pierwotnie w 1997 roku. Zabawa skupia się na omijaniu pułapek, skradaniu się, wykorzystywaniu elementów otoczenia, sekcjach platformowych wymagających odpowiedniego timingu, oraz manipulacji umysłami wrogów.

Jak zapowiadaliśmy przeszło ponad roku temu, w grze zostanie użyty nowy wieloplatformowy silnik graficzny, co ma przynieść więcej animacji i efektów specjalnych. Poza PC tytuł trafi również na konsole Playstation i Xbox. I tutaj mała niespodzianka dla posiadaczy konsol Nintendo, bowiem nowa wersja wraz z Odyssey mają pojawić się na Wii U, jednak póki co, nie ustalono dokładnej daty premiery tej wersji.

 • Jakub Konieczny

  Poprzez PC oczywiście rozumieją „Windows”?
  Zagrałbym se w remake’a, ciekawe jak to wyjdzie z tym płynnym przewijaniem ekranu, w oryginale miało to kluczowe znaczenie w niektórych miejscach.

  • Poprzez PC rozumieją Mac, Linuks i Windows ;)

  • Jakub Konieczny

   Ah, nie doczytałem tytułu,a w treści newsa ani wzmianki. Chyba jednak sobie pogram :)

  • Zastanawiałem się czy o tym wspominać jeszcze raz w tekście, ale jako, że pisząc o grach piszemy tylko o Linuksie, to uznałem, że zbędne ;)