Oracle pozywa Google

AndroidJak poinformował serwis Reuters.com, firma Oracle Corp pozywa do sądu Google Inc o naruszenie dóbr intelektualnych oraz o świadome wykorzystywanie należącej do niego technologii. Chodzi tutaj o wykorzystanie technologii w mobilnym systemie operacyjnym Google Android. Firma Oracle twierdzi, że Google narusza patenty dotyczące środowiska Javy. Firma Google póki co odmawia komentarza, twierdząc, że jeszcze nie zdążyli zapoznać się z treścią pozwu. Pozew został złożony w sądzie w Kalifornii.

Znalazłeś błąd w newsie? Kliknij i zgłoś go używając formularza!
podaj wynik 13 + 17 =
  
 
Komentarze
  1. Oracle troszkę śmieszne jest z takimi żądaniami. Niedawno jeszcze zamknęli rozwój OpenSolarisa, bo się boją konkurencji oraz twierdzą, że za mała społeczność.

Dodaj komentarz
  
Powiadom mnie o odpowiedzi na mój komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. OSWorld.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.
Creative Commons Uznanie autorstwa 3.0