Otwarte spotkania grafiki – praca z tekstem w Inkscape

Otwarte spotkania grafiki – praca z tekstem w Inkscape

przez -
3 3250
Hackerspace Silesia

Hackerspace Silesia zaprasza na kolejne warsztaty graficzne – Otwarte spotkania grafiki. Uczestnicy będą mieli okazję dowiedzieć się o funkcjach wolnych programów graficznych, w tym zostaną pokazane podstawy użytkowania każdego z nich. Będzie to również świetna okazja do wymiany doświadczeń między uczestnikami i przyczyni się do integracji środowiska grafików oraz osób zainteresowanych grafiką (profesjonalnie lub amatorsko). Na trzecim z kolei spotkaniu uczestnicy poznają podstawy pracy z tekstem i różne związane z tym problemy.

Warsztaty odbędą się we wtorek 9 czerwca o godzinie 17:45 w siedzibie HS w Katowiacach przy ul. Ondraszka 17 w Katowicach. Warto zabrać własny sprzęt z zainstalowanym Inkscape.

  • GreySeal

    Gratuluję! Dla mnie daleko. Szkoda, że nie ma takiego spotkania w Lublinie. W sumie jakby znalazły się jeszcze ze trzy osoby chętne można byłoby samemu coś wspólnie zorganizować.

    • Zawsze możesz zorganizować event a my postaramy się go wypromować. Może znajdą się chętni! :-)

    • fk_lx

      Świetny pomysł. Jakby co my organizatorzy śląskiego spotkania możemy pomóc jak coś byście chcieli zrobić w Lublinie. Mail do mnie fklebczyk@gmail.com