ownCloud ze wsparciem biznesowym

ownCloud ze wsparciem biznesowym

przez -
1 1085
ownCloud

Deweloperzy ownCloud udostępnili płatne wsparcie dla swojego produktu dostępne w dwóch planach: Business Edition oraz Enterprise Edition. Ceny za roczne wsparcie od jednego użytkownika zaczynają się od 6$ do 16$ za rok. Obydwa plany posiadają wsparcie dla systemów mobilnych Android i iOS oraz dla systemów desktop-owych Windows, Linux i Mac.

Business Edition kosztuje 800$ na rok lub 80$ na miesięcznie za 50 osób. W zamian za wykupienie pakietu otrzymujemy wsparcie mailowe 5dni w tygodniu w godzinach 9:00-18:00 z gwarantowanym czasem reakcji 1 dnia. W tym konserwację i aktualizację  chmury, wsparcie dla klientów mobilnych i desktop-owych, HA-setup oraz replikację.

Enterprise Edition kosztuje 15000$ za rok lub 1500$ miesięcznie  za 250 osób. W ramach zakupionego pakietu otrzymujemy m.in wsparcie mailowe i telefoniczne 5dni w tygodniu w godzinach 8:00-20:00 z gwarantowanym czasem reakcji 1 dnia. Wsparcie dla klientów mobilnych i desktop-owych, konserwację i aktualizację  chmury, konsole do zarządzania, HA-setup oraz replikację.

ownCloud - tabela wsparcia biznesowego

1 komentarz

Odpowiedz