Pingwinaria 2011 – Call For Papers

Pingwinaria 2011 – Call For Papers

  przez -
  0 250
  Polska Grupa Użytkowników Linuxa jak co roku zaprasza na Pingwinaria. Dwunasty ogólnopolski zlot miłośników systemu Linux rozpocznie się w czwartek 12 maja i tradycyjnie potrwa cztery dni. W tym roku, podobnie jak poprzednio, zapraszamy do Spały – uroczej miejscowości położonej w centralnej Polsce, blisko głównych szlaków komunikacyjnych – a jednocześnie oferującej spokój i zielone otoczenie.

  W tym roku organizatorzy zachęceni powodzeniem innych niż klasyczne referaty form wypowiedzi, postanowili wprowadzić znaczące zmiany w formule Pingwinariów. Zamiast godzinnych posiedzeń, zapraszamy na sesje tematyczne. Każda z nich zacznie się od 15-20 minutowego wprowadzenia, a następnie dyskusji z udziałem wszystkich zainteresowanych. Po zakończeniu (lub uciszeniu) dyskusji, będzie miało kolejne miejsce kolejne krótkie wprowadzenie, dyskusja itd. Żeby przedsięwzięcie się udało, w ramach Call For Papers (http://pingwinaria.linux.org.pl/cfp) poszukujemy:

  • kandydatów na prowadzonych sesje i moderujących dyskusję (dwie osoby na każdą sesję) – przykładowe tematy podane są na stronie CFP
  • tematów sesji
  • kandydatów na aktywistów, przygotowujących krótkie wprowadzenia do dyskusji

  Czekamy również na propozycje działań innych niż wykłady – czyli wydarzeń towarzyszących, które będą się cieszyły równą popularnością jak karaoke, stepmania, lepienie pingwinów i rzut dyskiem twardym na odległość. Na zgłoszenia czekamy do końca lutego, prosimy o kontakt pod adresem e-mailowym pingwinaria at linux.org.pl

  Zapraszamy również niezaangażowanych uczestników do rezerwowania miejsc – jest ich, jak zwykle, ograniczona liczba. Formularz do zapisów znajduje się na stronie Pingwinariów pingwinaria.linux.org.pl.

  Podobne artykuły

  Fundacja Wolnego i Otwartego Oprogramowania FWiOO

  przez -
  0 291
  Konferencje

  przez -
  0 258
  Konferencje

  przez -
  0 375