PlayOnLinux 3.2.1

PlayOnLinux 3.2.1

przez -
7 1335
PlayOnLinux

Dziś została wydana nowa wersja PlayOnLinux oznaczona numerkiem 3.2, a po kilku godzinach od jej wprowadzenia na serwer na stronie PlayOnLinux została umieszczona wersja 3.2.1. Tak szybkie wypuszczenie kolejnej wersji związane było najprawdopodobniej z dokończeniem polskiego tłumaczenia.

Tuż po wydaniu wersji 3.2 aplikacji PlayOnLinux wydana została wersja 3.2.1. Zawiera ona pełne polskie tłumaczenie. Zmiany jakie zaszły w stosunku do poprzednich wersji to: usunięcie wbudowanego w program klienta IRC. Poprawiono błędy związane z funkcją Set_GLSL oraz dodano możliwość ustawiania konkretnych parametrów dla konkretnych aplikacji. Poprawiony został nieznacznie wygląd samej aplikacji.

7 Komentarze

  1. zaraz, zaraz, to po co te wszystkie dystrybucje desktopowe? niby jak linux ma sie stac wygodnym systemem dla zwyklego zjadacza chleba skoro nie jest dobra platforma do gier ? ;)

    nich sie pojawi kilka dobrych gier to zaraz zrobi sie wiecej uzytkownikow – dokladnie taki sam mechanizm jak z ludzmi kupujacymi konsole PS3 zeby pograc w Little Big Planet ;)

    pozdrawiam

Odpowiedz