Konferencje

PolyConf 2016 to trzydniowa międzynarodowa konferencja dla programistów zainteresowanych poliglotycznym podejściem do tworzenia oprogramowania. Odbędzie się ona w dniach 30 czerwca – 2 lipca 2016 roku w Poznaniu. Jej celem jest uświadomienie, że efektywne budowanie oprogramowania wymaga sprawnego posługiwania się kilkoma językami programowania. PolyConf to następczyni RuPy, pierwszej w Polsce konferencji dotyczącej Ruby i Pythona, która rozpoczęła się w Poznaniu w 2007 roku. Prelegentami są światowej sławy osoby doskonale znane światu IT, w poprzedniej edycji uczestnicy mieli przyjemność wysłuchać m. in Roberta Virdinga – współtwórcy Erlanga oraz Stefana Karpińskiego – współtwórcy Julii.

Już niedługo będzie można poznać, jakie języki programowania zostaną pokazane podczas prelekcji. Otóż właśnie uruchomiono przyjmowanie zgłoszeń od potencjalnych prelegentów. Wszystkie propozycje należy zgłaszać na stronie wydarzenia do 13 marca 2016. W tym roku weźmie udział w konferencji prawdopodobnie około 400 uczestników.

Jakie benefity przysługują prelegentowi:

Dołącz do wydarzenia
  • Bezpłatny wstęp na konferencję
  • W pełni darmowy hotel konferencyjny, do 3 nocy włącznie
  • Pokrycie kosztów podróży do 256 Euro na terenie Europy, oraz 1024 Euro dla reszty Świata
  • Jeżeli firma lub pracodawca pokryje koszta podróży i zakwaterowania, to wtedy zostanie dodany, jako Bronzowy sponsor na stronie

Maksymalny czas trwania sesji nie może być dłuższy, niż 30 minut, włącznie z pytaniami i odpowiedziami. Warsztaty mogą trwać maksymalnie 4 godziny. Wszystkie pytania i odpowiedzi należy kierować na adres: hello@polyconf.com.

2 Komentarze

Odpowiedz