Puppy Linux 5.5 Precise

Puppy Linux 5.5 Precise

  przez -
  5 464
  Puppy Linux
  Barry Kauler ogłosił wydanie Puppy Linux 5.5 Precise, dystrybucji przeznaczonej na stare komputery – zbudowanej i opartej o pakiety binarne Ubuntu 12.04.2 i posiadającej jądro Linux 3.2.29 ze wsparciem dla procesorów o architekturze i686 i PAE. Ponadto zaktualizowano cały system i wprowadzono wiele usprawnień.

  Podobne artykuły

  • Martin

   Już zainstalowałem na Pendrive, co tu dużo mówić, Puppy jak Puppy.

   • kamilnono

    puppy jak puppy. w konfrontacji z adminem, który wie co to np. IceWM czy potrafi skonfigurować np. Wheezy to jakiś śmiech na sali.

   • Kic

    Twój komentarz był naprawdę zbędny. Puppy ma być prosty w użyciu tak aby amator sobie poradził, a nie musiał kombinować… No chyba, że wychodzisz z założenia, że Linux musi być trudny, ale to już twój problem, a nie świata ;)

   • Kaleson

    Po co adminowi wiedza o IceWM, skoro Puppy jest oparty o JWM?

   • kamilnono

    Kaleson coś myślenie u Cb źle działa. od czapy całkowicie to napisałeś. a Puppy – owszem prosty itd… ,ale konfiguracja Wheezy i dociągnięcie tam wszystko via apt{get,itude} to podstawówka i czysta przyjemność. a Puppy nie dość, że cięższe to topornie tam wszystko działa. pmount itd.. jakieś gówna. no jednym słowem kto na słabszy komp nie poradzi sobie z konfiguracją czegoś lekkiego niech instaluje. dla całej mundrej reszty puppy do duppy. i to tyle w temacie