qBittorrent 2.9.1

qBittorrent 2.9.1

przez -
2 244
qBittorrent

Wydana została kolejna wersja qBittorrent 2.9.1 – klienta p2p sieci Bittorrent, napisanego przy użyciu języka C++ oraz biblioteki Qt 4. Program jest rozpowszechniany na licencji GPL, a jego twórcą projektu jest programista C++/Qt z Finlandii Christophe Dumez. Oparł on swój projekt na bibliotece libtorrent autorstwa Arvida Norberga, przez co ten projekt można łatwo przenosić pomiędzy różnymi platformami. Dodano wsparcie dla planowania limitów prędkości w interfejsie webowym. Naprawiono problem z liczeniem ratio dla słabo seedowanych torrentów. Zaktualizowano rosyjskie tłumaczenie oraz poprawiono wygląd okna dodawania torrenta.

  • jstaniek

    "przy użyciu języka C++ oraz biblioteki Qt w wersji 4.2"

    Powinno być: w wersji 4. Niemal nikt już nie używa tak starej wersji bo nie ma powodu. Wersji MINOR nie podaje się w takich ogłoszeniach bo Qt jest zgodne w dół, co najwyżej minimalna wymagana wersja to może być 4.2, ale jak napisałem wyżej nie uświadczy się jej na wolności.

  • Van

    Ok. Żarty się skończyły. Christophe Dumez może i aktualnie rezyduje w Finlandii, ale jest z całą pewnością Francuzem. Chcecie link?