Shadow Warrior może wyjść na Linuksa

Shadow Warrior może wyjść na Linuksa

przez -
4 1263
Shadow Warrior

Rodzime studio Flying Wild Hog zrobiło nie lada niespodziankę użytkownikom Linuksa. Według serwisu SteamDB w repozytoriach Steam pojawił się testowy klient pierwszoosobowej strzelanki Shadow Warrior w wersji na systemy OS X oraz Linux. Na chwilę obecną studio odpowiedzialne za grę nie komentuje sytuacji. Shadow Warrior jest ciepło przyjętym przez fanów remakiem strzelanki o tym samym tytule, wydanym przez studio 3D Realms w roku 1997. Tak jak w przypadku pierwowzoru wcielimy się w postać samuraja o imieniu Lo Wang, którego celem jest ocalić świat od zła.

Informacja o porcie gry jest miłym zaskoczeniem, gdyż z przedstawicielami warszawskiego studia rozmawialiśmy przy okazji wizyty ekipy osworld.pl na targach PGA 2014 i spytani o ewentualną wersję na Linuksa stwierdzili, iż prace nad Shadow Warriors na system SteamOS nie są priorytetowe i wszystko będzie zależeć od aktualnych potrzeb rynku. O stanie portu gry będziemy informować na bieżąco.

4 Komentarze

    • Na razie można grać w Chivalry: Medieval Walfare, też całkiem ładne wymachiwanie mieczem

  1. „Tak jak w przypadku pierwowzoru wcielimy się w postać samuraja o imieniu Lo Wang, którego celem jest ocalić świat od zła.”

    Samuraja? Film pokazuje coś zupełnie innego. A przy okazji: Wang to nazwisko chińskie, nie japońskie.

Odpowiedz