SimplyMEPIS 11.0 Beta 1

SimplyMEPIS 11.0 Beta 1

przez -
8 503
MEPIS

Wydano system SimplyMEPIS 11.0 Beta 1 (10.9.88). Dystrybucja jest oparta o system Debian i zawiera najnowszą wersję środowiska graficznego KDE 4.5. System ten bazuje na jądrze 2.6.36. W systemie znajdziemy również przeglądarkę internetową Mozilla Firefox 4.0b8. Szczegółowe informacje na stronie mepis.org.

 • buba

  mogli by dać KDE 4.6 moim zdaniem jest o niebo lepsze od 4.5

 • Greg

  A 4.6 to jest stabilne?

 • Anonim

  Dystrybucja ta JEST OPARTA NA Debianie. Nie "opiera się o Debiana". Opierać to się możesz o ścianę.

 • Kravik

  Kolejny purysta językowy, któy nie wniósł nic mądrego do tematu. Pewnie pryszczate dziecko skoro podpisuje się jako Anonim :P

 • Też anonim

  A co za różnica, jak się podpiszę? W zdecydowanej większości miejsc w sieci nie używam ani swojego imienia, ani nawet prawdziwego nicka, bo nie ma takiej potrzeby. Kto potrafi i chce i tak jest w stanie mnie zidentyfikować.

  Nie wiem, co mądrego można wnieść do tematu, skoro ów temat nie istnieje. News jest suchą informacją, a w komentarzach nie toczy się żadna istotna dyskusja.

  Dla Ciebie być może nieistotne są tak rażące błędy, jak wymieniony przeze mnie powyżej. Dla mnie jednak niezwykle ważna jest poprawność językowa wszędzie tam, gdzie grono odbiorców jest dość szerokie. Jeśli chcesz, kalecz sobie polski język rozmawiając ze znajomymi, skoro ani Tobie, ani im to nie przeszkadza. Natomiast chcąc prowadzić serwis informacyjny, należy robić to rzetelnie, a nie na pół gwizdka.

  Osobiście dodam, że nie mam nic do samego thecamels.org. Podoba mi się strona i jestem zadowolony mogąc z niej korzystać. Chciałbym, żeby takie komentarze jak mój wcześniejszy oraz tenże odbierane były jako konstruktywna krytyka, nie jako wyraz złej woli bądź trollowania.

 • Poprawione. Dzięki za błąd :)

  Kiedyś chciałem korzystać z niej, ale brak dobrego tłumaczenia na język polski mnie odstraszył :]

 • Greg

  Ja i tak wolę Red Haty. A jak już coś z Debianów to Debian.

 • buba

  @Greg

  4.6 jest w fazie RC a final bodajże ma być 24 albo 26 a to wersja beta 1 systemu