SmartDevCon 2012 – nowinki ze świata mobilnego

SmartDevCon 2012 – nowinki ze świata mobilnego

przez -
7 833
SmartDevCon

SmartDevCon to wydarzenie w pełni poświęcone szeroko rozumianym rozwiązaniom typu smart devices. Organizatorzy tworzą spotkanie służące wymianie wiedzy i doświadczeń, poprzez kontakt ze środowiskiem specjalistów rynku systemów wbudowanych i mobilnych. SmartDevCon otwiera się zarówno na doświadczonych programistów, entuzjastów zainteresowanych nowościami ze świata technologii, jak i studentów, którzy dopiero szlifują swoją wiedzę.

Całość odbędzie się 4-6 września 2012 roku w Hotelu Angelo w Katowicach. Będzie to pierwsza edycja cyklu konferencji. Organizatorzy chcą spopularyzować nowoczesne rozwiązania z szeroko pojętej rodziny smart devices oraz rozpowszechniać dobre praktyki tworzenia oprogramowania na platformy mobilne.

Równolegle do wystąpień prelegentów odbędą się targi, na których zaprezentować się będą mogły firmy produkujące oprogramowanie, operatorzy telefonii komórkowej, producenci sprzętu oraz inne firmy, których działalność związana jest z tematyką konferencji.

Szczegółowe informacje będzie można znaleźć na portalach społecznościowych:
Facebook: www.facebook.com/SmartDevCon
Twitter: twitter.com/SmartDevCon
Google+: plus.google.com/109367286395509540299

7 Komentarze

  1. […] SmartDevCon to wydarzenie w pełni poświęcone szeroko rozumianym rozwiązaniom typu smart devices. Organizatorzy tworzą spotkanie służące wymianie wiedzy i doświadczeń, poprzez kontakt ze środowiskiem specjalistów rynku systemów wbudowanych i mobilnych. SmartDevCon otwiera się zarówno na doświadczonych programistów, entuzjastów zainteresowanych nowościami ze świata technologii, jak i studentów, którzy dopiero szlifują swoją wiedzę. […]

  2. […] SmartDevCon to wydarzenie w pełni poświęcone szeroko rozumianym rozwiązaniom typu smart devices. Organizatorzy tworzą spotkanie służące wymianie wiedzy i doświadczeń, poprzez kontakt ze środowiskiem specjalistów rynku systemów wbudowanych i mobilnych. SmartDevCon otwiera się zarówno na doświadczonych programistów, entuzjastów zainteresowanych nowościami ze świata technologii, jak i studentów, którzy dopiero szlifują swoją wiedzę. […]

Odpowiedz