Sol 0 – symulator kolonizacji Marsa

Sol 0 – symulator kolonizacji Marsa

przez -
3 2716
Sol 0

Sol 0 to symulator podboju przestrzeni kosmicznej, a dokładniej planety Mars. Wcielamy się w rolę kontrolera załogowej misji na Marsa, w celu rozpoczęcia kolonizacji planety. Naszym zadaniem jest pokierowanie oddziałem astronautów i zbudowanie bazy z działającym ekosystemem, który pozwoli na przeżycie. Deweloperzy przygotowali krótki samouczek, z którego warto skorzystać, aby wiedzieć, co należy robić zaraz po wylądowaniu, aby nasza załoga od razu nie zginęła. Aktualnie gra jest we wczesnej alfie, ale można ją kupić za niecałe 4 dolary.

Na samym początku musimy przygotować ekwipunek do wylotu. Warto sobie zacząć kilka razy i zobaczyć, co nam najbardziej się przyda w początkowych etapach naszej misji. Po przelocie pokazuje nam się skrawek ziemi i wybieramy miejsce lądowania. Po czym przystępujemy do działania. W menu głównym można sobie wybrać warunki pogodowe.

 • Kamil Koczurek

  Wszystko fajnie ale te jednostki… 66603kg rudy? (ostatni screen, prawy-górny róg) Mogliby to jednak zaokrąglić do ton, byłoby znacznie bardziej przejrzyste.

  • Piotr Mierzwiński

   Racja, mogliby. Możesz zawsze taką sugestię wysłać do autorów na ich stronie dostępne są informacje o kontakcie: http://solzerogame.com/contact… :)

 • Piotr Mierzwiński

  Racja, mogliby. Możesz zawsze taką sugestię wysłać do autorów na ich stronie dostępne są informacje o kontakcie: http://solzerogame.com/contact.php :)