Steam – jesienne wyprzedaże 2013

Steam – jesienne wyprzedaże 2013

przez -
3 604
Steam

Valve rozpoczęło jesienny sezon wyprzedaży, który jest związany m.in. z czarnym piątkiem w Anglii. Promocyjne ceny będą sięgać nawet 80%, a całość potrwa do 3 grudnia włącznie. Dodatkowo co 8 godzin będą pojawiały się tzw. chwilowe oferty, również z bardzo dużymi zniżkami.

Podobne artykuły

  • jusko

    Początkowo byłem sceptyczny jeśli chodzi o Steam, głównie przez licencję (gry nie są Twoje, tylko wypożyczone). Ale po pakietach Humble Bundle i promocjach Steam, już na koncie mam jakieś 22 gry (ponad 40 razem z wersjami Windows z paczek Humbla), przy czym Valve nieco rozbujało rynek gier natywnych, za co jestem im wdzięczny.

    Ciekawe jak panowie z Linux Games Publishing – czy jeszcze dychają :-) Bo zawsze byli powolni, mieli wysokie ceny i mało plusów na ich korzyść, a dodatkowo NIGDY nie odpowiedzieli na moje maile jeśli miałem problem z jakąś grą (demem) a problemy były, bo ich nie aktualizowali – a maile wysyłałem pod dedykowany na to adres. Pewnie Steam już ich wygryzł :-) W zeszłym roku trafiłem na fajny sklepik niemiecki z grami natywnymi – za 2-3 euro wypożyczyłem na miesiąc chyba Shadowgrounds: Survivor i to też była świetna sprawa (wypożyczysz za grosiaki, przejdziesz i tyle). Niestety pisałem z właścicielem sklepu i przyznał, że Steam to świetna sprawa dla Linuksa, on sklepu i tak nigdy nie otworzył z myślą, że będzie na nim zarabiał i zamknie go jak Steam wejdzie na Linuksa (i tak zrobił).