SUSE Linux Enterprise Server dostępny dla SAP HANA Express Edition

SUSE Linux Enterprise Server dostępny dla SAP HANA Express Edition

  przez -
  0 524
  SUSE - nowe logo
  Firma SUSE poinformowała o bezpłatnym udostępnieniu systemu SUSE Linux Enterprise Server for SAP Applications w ramach nowego rozwiązania SAP HANA Express Edition. Jest to uproszczona wersja platformy SAP HANA. Dzięki połączeniu z najpopularniejszą platformą linuksową do uruchamiania aplikacji SAP pozwala użytkownikom systemów Microsoft Windows i Mac OS X na łatwe i wygodne projektowanie nowych aplikacji na platformę SAP HANA.

  Platformę można pobrać i zainstalować na komputerach przenośnych i stacjonarnych lub na serwerach. Zarówno jako maszyna wirtualna z systemem SUSE Linux Enterprise Server for SAP Applications, jak i binarny pakiet instalacyjny przeznaczony dla wszystkich obsługiwanych środowisk linuksowych z procesorami Intel. Jest ona również dostępna w środowisku chmurowym za dodatkową opłatą za utworzenie infrastruktury chmurowej.

  Tempo zmian w dzisiejszych centrach przetwarzania danych może zaskoczyć nawet tych pracowników działów informatycznych, którzy stale trzymają rękę na pulsie. Przedsiębiorstwa powinny działać bardziej elastycznie, a prostota wersji Express Edition platformy SAP HANA im to umożliwia, przyspieszając dostarczanie narzędzi klientom korporacyjnym przez programistów — po niższej cenie. Umożliwi to uzyskanie większych korzyści związanych z korzystaniem z platformy SAP HANA, pozwalając przygotować się na zmiany oraz podejmować trafniejsze decyzje biznesowe.

  – powiedział Naji Almahmoud, wiceprezes działu ds. aliansów w zakresie oprogramowania i rozwiązań chmurowych w firmie SUSE.