Tomahawk 0.3

Tomahawk 0.3

  przez -
  0 189
  Muzyka
  J.Herskowitz ogłosił wydanie Tomahawk 0.3 – otwartoźródłowego, wielosystemowego odtwarzacza multimedialnego. Jego największą zaletą jest możliwość odtwarzania dowolnie wybranego pliku, nie ważne w jakiej jest lokalizacji. Całość jest wydawana na licencji GPLv3. Nowa wersja dodaje globalny pasek wyszukiwania, dzięki któremu będzie mogli przeszukiwać wszystkie dostępne źródła.

  Dodano możliwość podglądu i odsłuchiwania wielu różnych wykresów z aplikacji, włączając w to najlepsze albumy i utwory z Last.fm, Spotify i iTunes. Oraz kilka nowych cech, które mogą pokazywać informacje kontekstowe na temat aktualnie odtwarzanego utworu/artysty. Aktualizacja dodaje nowe źródła mediów, zwane “resolvers”, łatwiejsze dzięki wbudowanej “Galerii Rozpoznawania. Lista aktualnie dostępnych rozpoznawaczy jest szeroka i obejmuje YouTube, Grooveshark, Last.fm, iTunes, Blip.fm.

  Pojawiła się opcja przeciągnij i upuść dla linków Spotify, Rdio i iTunes do list odtwarzania lub kolejkowania. Dodano wsparcie dla aktualizacji na bieżąco list odtwarzania XSPF. Polega to na tym, że kiedy źródło XSPF jest modyfikowane, playlista w Tomahawk również zostanie zaktualizowana.

  Podobne artykuły

  Muzyka

  przez -
  1 347
  Muzyka

  przez -
  1 496