Tomahawk 0.5

Tomahawk 0.5

  przez -
  1 508
  Muzyka
  Ogłoszono wydanie Tomahawk 0.5 wolnego, wielosystemowego odtwarzacza multimedialnego, które największą zaletą jest możliwość odtwarzania dowolnie wybranego pliku, nie ważne w jakiej jesteśmy lokalizacji. Pojawił się nowy wygląd przeglądarki utworów, przycisków kontrolnych, strona artystów i utworów. Dodano nowe ustawienia do Właściwości i Zarządzania wtyczkami, a także możliwość synchronizacji listy odtwarzania Spotify oraz Last.fm.

  Udoskonalono interfejs poprzez dodanie przycisków nawigacji cofnij/do przodu, priorytetowanie utworów, które chcesz odtwarzać z danej listy, dodano kontrolę przycisków multimedialnych na klawiaturze dla Windowsa i Linuksa. Pojawiła się opcja przeglądania i odtwarzania utworów po gatunku, która to jest uzupełnieniem opcji Charts. Znajdziemy również stronę ze szczegółowymi informacjami o utworze, a także odtworzymy, dodamy do kolejki powiązane z nim pliki.

  Nowe kontroli pozwalają na odtwarzanie muzyki bezpośrednio z widoku podglądu albumów, za pomocą strumieniowania przez gTalk, Jabber i Twitter. Dodano wsparcie dla funkcji zatrzymaj odtwarzanie po tym utworze. Pojawił się nowy widżet dzielenia, który pozwala na łatwe dodawanie wpisu w serwisach społecznościowych. Przetłumaczono na kolejne języki, jednakże nadal sporo pozostaje do ukończenia.

  Dużych zmian doczekała się również webowa wersja – Toma.hk. Działa ona teraz, jak interfejs webowy dla biblioteki muzycznej użytkownika i zawiera pewne cechy integracji, jak wersja desktopowa. Użytkownik może odtwarzać muzykę bezpośrednio przez przeglądarkę i przeglądać utwory oraz albumy w swojej kolekcji. Strona internetowa potrafi współgrać z klientem Tomahawk, a użytkownik może wysyłać swoje utwory na listę onlinwe, bezpośrednio z odtwarzacza.

  Instalacja w Ubuntu, polega na dodaniu repozytorium PPA: ppa:tomahawk/ppa i użyć Centrum Oprogramowania.

  Podobne artykuły

  Muzyka

  przez -
  1 356
  Muzyka

  przez -
  0 193